Suchy i spokojny sen

suchy i spokojny sen
Damir Spanic z Unsplash

Miesiączka jest zupełnie naturalnym zjawiskiem, ale też takim, jakie trudno polubić. Spadek formy fizycznej i psychicznej można odczuć już na kilka dni przed okresem. Oprócz gorszego nastroju, uczucia łamania w kościach i dziwnych apetytów pojawiają się poranne dylematy: jak się ubrać i w jakim stanie obudzę się rano. Ty też je masz?

 Wraz z wejściem na rynek tamponów O.B. poprawił się nasz komfort, np. przestałyśmy mieć problem z ubieraniem jasnych lub obcisłych spodni. Gorsze były noce z przesuwającą się podpaską i poranne obawy przed wstaniem z łóżka! Sama z wielką niechęcią przystępowałam wieczorem do zamiany dyskretnych i wygodnych tamponów na grubą i długą podpaskę, w której okropnie niewygodnie się spało. Jak dobrze, że pojawiły się specjalne tampony, które można aplikować na noc i spać spokojnie. Są to tampony O.B. ProComfort Night z zabezpieczającymi skrzydełkami SilkTouch, które zapewniają niezawodną ochronę przed przeciekaniem na czas snu, a jednocześnie są wygodne przy aplikacji i podczas usuwania. Wystarczy założyć tampon z aplikatorem chwilę przed pójściem spać, a rano usunąć go jak zwykle. Koniec z poplamioną pościelą i przesuwającą się w nocy podpaską. Koniec z nieprzyjemnym uczuciem wilgoci! Jeden tampon starczy na całą noc, a jego stosowanie jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne.

Czym różni się ten „nocny” tampon od standardowych tamponów?

Tampon O.B. ProComfort Night posiada specjalne skrzydełka, które ja nazywam „parasolem”. Dają one jeszcze większą ochronę przed przeciekaniem, ponieważ mają większą powierzchnię materiału wchłaniającego okres. Podczas wprowadzania tamponu do pochwy jest tak jak zwykle. Skrzydełka rozwijają się dopiero w miarę zwiększania się ilości wypływającej z szyjki macicy wydzieliny. To tak jakbyśmy wyszły z domu ze złożonym parasolem i zaczęły go rozkładać dopiero wtedy, gdy zacznie padać deszcz :).

Obejrzyj działanie magicznych skrzydełek.

Jeśli jeszcze nie znasz tego produktu marki O.B., zapraszam Cię na stronę internetową, na której można obejrzeć 3 klasy chłonności tamponów O.B. ProComfort Night, dzięki którym przez całą noc możesz spać spokojnie i sucho: https://www.myob.pl/procomfort-night-normal. Do wyboru są tampony stosowane przy skąpym krwawieniu, poprzez średnie, aż do obfitego. Znajdziesz tam również animację działania skrzydełek oraz pomoc w dobraniu konkretnego rodzaju tamponów, w zależności od różnych czynników. To naprawdę fajne rozwiązanie! Śpij spokojnie z O.B.

Tekst partnera

PODZIEL SIĘ: