Jak wybrać płyn do kąpieli dla niemowląt?

płyn do kąpieli dla niemowląt
Colin Maynard z Unsplash

Kąpiel jest dla niemowlęcia zazwyczaj bardzo przyjemnym momentem dnia. Ciepła woda odpręża go i uspokaja, a delikatny masaż wykonywany przez rodzica w czasie mycia jest dla niego bardzo miły. Kąpiel może mieć również dobroczynny wpływ na kolki oraz ułatwiać zasypianie. Ważne jest jednak, aby dobrze dobrać kosmetyki, których używamy.

Pielęgnacja niemowlęcia jest bardzo ważnym zagadnieniem dla każdego rodzica. Skóra dziecka jest niezwykle delikatna i wrażliwa, dlatego należy o nią szczególnie dbać. Kosmetyki używane przez najmłodszych powinny być dokładnie przebadane dermatologicznie i sprawdzone pod względem bezpieczeństwa.

W czasie kąpieli najważniejszym kosmetykiem jest płyn do kąpieli dla niemowląt. Powinien on być delikatny, łagodny, dobrze usuwać zanieczyszczenia, a przy tym nie podrażniać skóry maluszka. Ważne, aby nie szczypał przy przypadkowym dostaniu się do oczu dziecka. Dobry płyn do kąpieli dla niemowląt pozostawia skórę czystą i odpowiednio nawilżoną. Na szczególną uwagę zasługują produkty firmy Johnson’s Baby. Ich szeroka oferta powoduje, że każdy rodzic z łatwością znajdzie wśród nich kosmetyk idealny dla swojego dziecka. Na szczególną uwagę zasługuje kilka produktów przeznaczonych do mycia niemowląt:

     – nawilżający płyn do kąpieli z oliwką, który nawilża i zapobiega utracie wody przez delikatna skórę dziecka

     – kojący płyn do kąpieli na dobranoc, który, dzięki zawartości relaksujących aromatów NaturalCalm wprowadza dziecko w spokojny  nastrój i naprawdę ułatwia zasypianie

     – bąbelkowy płyn do kąpieli i mycia ciała 2 w 1, dzięki któremu kąpiel w wannie pełnej bąbelków będzie jeszcze przyjemniejszym doznaniem

Wszystkie produkty tej firmy są dokładnie przebadane dermatologicznie, hipoalergiczne i bardzo delikatne. Kosmetyki firmy Johnson’s Baby są idealnym wyborem dla każdego niemowlaka, a pielęgnacja za ich pomocą posiada same plusy. Powinien to być wybór każdego świadomego i kochającego swojego maluszka rodzica.

http://www.johnsonsbaby.com.pl/products/k%C4%85piel-i-mycie

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: