Materace z Gorczycą – Uzdrawiający Sen

materac z gorczycą sentien

Podczas snu również można się leczyć. W jaki sposób? Śpiąc na specjalnej macie z białą gorczycą. Te niewielkie ziarenka mają bowiem zbawienny wpływ na nasze zdrowie.

Materac Gorczycowy Sentien = Uzdrawiający sen

Podczas snu również można się leczyć. W jaki sposób? Śpiąc na specjalnej macie z białą gorczycą. Te niewielkie ziarenka mają bowiem zbawienny wpływ na nasze zdrowie.

Zdrowotne właściwości materace Sentien z gorczycą

Materace Sentien z gorczycą polecane są szczególnie osobom cierpiącym na zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa (dyskopatię), reumatyzm oraz przewlekłe stany zapalne, a także mającym problemy skórne typu łuszczyca, egzema lub łupież. Na zdrowotnych właściwościach maty skorzystają również osoby po rehabilitacji urazowej. Spanie na białej gorczycy przyspieszy bowiem ich powrót do zdrowia.

Poza tym materace Sentien zmniejszają napięcie wywołane stresem i wzmacniają układ immunologiczny, a tym samym odporność organizmu.  Ziarenka zaszyte w kwadracikach maty podczas snu delikatnie masują ciało, przynosząc ulgę obolałym mięśniom, a zdrowe promieniowanie gorczycy naprawia i wzmacnia kręgosłup i jego mięśnie.

Szczegółowy opis materaca i jego właściwości znajdziemy na stronie producenta http://sentien.eu/pl/12-materace-z-gorczyca

 Mata Sentien – zdrowy, mocny sen

Spanie na gorczycowej macie pozwala na szybkie rozluźnienie ciała, a co za tym idzie zdrowy, mocny sen. Wpływa też na lepsze ukrwienie ustroju, co ważne jest w przypadku meteopatów, gdyż dzięki temu w sposób naturalny niweluje bodźce pogodowe wywołujące u nich patologiczne reakcje organizmu.

Korzystanie z maty nie nastręcza żadnych problemów. Rozkłada się ją pod prześcieradłem od szyi w stóp. Podczas snu mata dopasowuje się do ciała i masuje je. Przed każdorazowym zaśnięciem należy ją  ponownie równomiernie rozłożyć

Materac dla każdego bez względu na wagę ciała

Materace Gorczycowe Sentien stosować mogą wszyscy, bez względu na wagę ciała. Wygodę i maksymalne efekty działania gorczycy gwarantują specjalnie zaprojektowane i uszyte kwadraciki o wymiarach 10×10 cm. Dzięki nim wsad rozłożony jest równomiernie, a  siła oddziaływania białej gorczycy na organizm człowieka jest zawsze jednolita.

Materace gorczycowe są wpisane na listę wyrobów medycznych

Materace wypełnione są wysokiej jakości i czystości ziarnami, spełniającymi odpowiednie kryteria, pochodzącymi z Polski, Niemiec, Ukrainy i Gruzji. W Unii Europejskiej wpisane są na listę wyrobów medycznych i mogą być sprzedawane w aptekach.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: